NARTY VOLKL FLAIR SC CARBON JADE | Narty Wrocław Kraft Sport
  • -20%

NARTY VOLKL FLAIR SC CARBON JADE, vMOTION3, 2024


4 199,90 zł
3 359,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Narciarki też potrzebują mocnych nart ale w kobiecym klimacie. Flair SC Carbon ! Power-Carving na wszystkich przygotowanych szlakach dla sportowej miłośniczki prędkości

Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Damska narta VOLKL FLAIR SC CARBON

FLAIR SC CARBON  jest wyposażony w dyskretny profil Tip Rocker, konstrukcję z włókna węglowego, a teraz również w nowy tytanalowy branding. W tym sezonie nieco poszerzone zostały również końcówki. Bardzo lekka konstrukcja narty zapewnia fantastyczne właściwości jezdne podczas sportowych zakrętów na stoku. Warto wspomnieć również o nowym Topsheet wykonanym z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, który umożliwia redukcję emisji CO2 bez uszczerbku dla osiągów podczas jazdy.
Flair SC Carbon jest po prostu przeznaczony do wykonywania szybkich, ostrych zakrętów na twardym podłożu. Tytanalowy branding wraz z ciągłą ścianką boczną i wielowarstwową okładziną Woodcore Light zapewnia płynną pracę i kontrolę, natomiast profil Tip Rocker wspiera ruch obrotowy podczas inicjowania skrętu. Zaawansowane umiejętności są tutaj zaletą, więc miłośniczki narciarstwa na odpowiednim poziomie będą zachwycone, z jaką szybkością i zwrotnością karbonowa wersja Flair SC umożliwia przechodzenie z jednej krawędzi na drugą.

Niezwykle dynamiczny, wymagający, a jednocześnie zabawny na przygotowanych trasach – model Flair SC Carbon sprawia ogromną frajdę podczas szybkiej jazdy.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 2310049

Taliowanie: 123/70/103

Długości nart (promień skrętu): 150 cm (10.5), 155 cm (11.3), 160 cm (12.1), 165 cm (13.0)

Rdzeń: Multiayer Woodcore Light

Wiązania: Marker vMotion3 GW Lady

 

Technologie:

TAILORED CARBON Innowacyjne haftowanie włókien nośnych. Pozwala to na ich ustawienie dokładnie wzdłuż linii naprężeń, otwierając zupełnie nowe możliwości w zakresie wydajności z przodu nart, co ma decydujący wpływ na prowadzenie nart. Sztywność, skręcanie, a tym samym właściwości jezdne można specjalnie regulować poprzez grubość włókien i ułożenie z dokładnością do milimetra. W ten sposób Tailored Carbon Tips osiągają nowy poziom precyzji, bezpośredniej reakcji końcówek i aktywnej przyjemności z jazdy na nartach.

3D GLASS - Warstwa laminatu z włókna szklanego zawarta w rdzeniu ułożona jest w formie trójwymiarowej ramy. Dzięki temu rozwiązaniu parametry nart ulegają poprawie, zwiększa się ich sztywność poprzeczna i wzdłużna. W ten sposób osiągnięto jeszcze lepszy transfer energii i trzymanie krawędzi.

FULL SIDEWALL – Bezpośredni i silny przekaz mocy na pełnej długości.

POWERED BY CARBON - Zastosowanie włókna węglowego tworzy kombinację niskiej wagi, dużej trwałości i sportowej jazdy.

BASE: P-TEX 2100 – Spiekany, odporny na ścieranie polietylenowy ślizg o niskim tarciu i dużej trwałości.

FULL SENSOR WOOD CORE - W tejże konstrukcji zastosowano twardsze drewno liściaste w obszarze wiązań, ale - w przeciwieństwie do speedwall woodcore - pod śrubami i w strefach zewnętrznych znajduje się drewno lżejsze. Nadaje to nartom bardzo sportowy i zwinny charakter, szczególnie nadaje się dla młodzieży i freeriderów.

 

2310049-148

Specyficzne kody

ean13
821264767559
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło