NARTY VOLKL DEACON V.WERKS | Kraft Sport Narty Wrocław

NARTY VOLKL DEACON vWERKS, LOWRIDE XL13 BLACK, 2024


6 799,00 zł
Brutto

All Mountain at its best – wyposażony w innowacyjne Tailored Carbon Tips i Tails od Völkl, ekstremalnie sportowy, wszechstronny i lekki model Deacon V.WERKS oferuje wszystko, co ma do zaoferowania sztuka budowy nart.


Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Narty VOLKL DEACON V.WERKS

V.Werks to grupa nart elitarnych! Są to Narty o identycznej budowie jak Deacon 84, lecz ich budowa została mocno uszlachetniona. Są lżejsze i sztywniejsze, wyposażone w płaszcz karbonowy, titanal i system 3D. Ridge. Bądź wyjątkowy i sięgnij po grupę Werks! Narty o perfekcyjnych własciwościach dzięki którym spędzisz czas wyjątkowo przyjemnie i bez wysiłku!

Najszersze i najbardziej wymagające z kolekcji DEACON, zapewnią komfort jazdy na świeżym lub ciężkim śniegu. DEACON V.WERKS jest polecany dla narciarzy średnio-zaawansowanych i zaawansowanych, którzy poza jazdą na trasie lubią wyjechać na off-road. Zastosowane w modelu technologie sprawiają, że jazda jest płynna, przyjemna i pozbawiona drgań. Profil Tip&Tail Rocker umożliwia zachowanie stabilności niezależnie od prędkości oraz szybką reakcję na zmianę położenia. DEACON 84 oraz 84 V.WERKS to modele niezwykle uniwersalne, zarówno do długich jak i krótkich skrętów.

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 120215

Taliowanie: 132/84/115

Długości nart (promień skrętu): 162 cm (13.9), 167 cm (14.8), 172 cm (15.8), 177 cm (16.9), 182 cm (17.9)

Technologie:

3D RIDGE – Niezwykle efektywna, efektowna konstrukcja nart Völkl. 3D.Ridge to charakterystyczny karbonowy grzbiet, biegnący przez całą długość deski. Pod nim kryje się drewniany rdzeń, który zapewnia większą sztywność oraz lepszą stabilizację. Jest najgrubszy w miejscu wiązania, gdzie narta przenosi największe siły. Taki kształt rdzenia, w połączeniu z nową geometrią, znacznie zmniejsza bezwładność narty w skrajnych miejscach oraz pozwala na harmonijny rozkład jej sztywności, zwiększając dzięki temu czucie podłoża. Zwiększona sztywność poprzeczna, dzięki natychmiastowej reakcji na impulsy narciarza, ułatwia manewrowanie nartą. Uzyskana niska waga narty, przy zachowanych parametrach jezdnych, w niesamowity sposób potęguje możliwości sprzętu. Dynamikę nart z 3D.Ridge można śmiało porównać od bardzo lekkich bolidów Formuły 1, w których zamontowane są silniki o dużych mocach.

3D GLASS - Warstwa laminatu z włókna szklanego zawarta w rdzeniu ułożona jest w formie trójwymiarowej ramy. Dzięki temu rozwiązaniu parametry nart ulegają poprawie, zwiększa się ich sztywność poprzeczna i wzdłużna. W ten sposób osiągnięto jeszcze lepszy transfer energii i trzymanie krawędzi.

TITANAL FRAME – Zapewnia amortyzację i stabilizację na całej długości narty. Konstrukcja pozwala na lepsze osiągi podczas jazdy na krawędzi. Carbonowe zakończenia obniżają wagę, a zarazem są odporne na uszkodzenia. To innowacyjne rozwiązanie tłumi drgania.

3 RADIUS SIDECUT – Technologia dająca narcie wielką zwinność i uniwersalność, dzięki niej narta ma możliwość wykonywania z łatwością zarówno długich jak i krótkich skrętów.

FULL SIDEWALL – Bezpośredni i silny przekaz mocy na pełnej długości.

BASE: P-TEX 4504 – Spiekany, wysoce molekularny polietylenowy ślizg o bardzo wysokiej gęstości. Oprócz doskonałej odporności na ścieranie i doskonałej absorpcji wosku nowy P-Tex 4504 jest bardzo szybki i wykorzystywany wyłącznie w najwyższej linii nart performance oraz race marki Volkl . Materiał został uaktualniony ze specjalnymi dodatkami, aby uczynić go termicznie oraz elektro-przewodzącym by dowieść swoich walorów jako ślizg o najwyższych właściwościach poślizgu i maksymalnej prędkości w wyścigach.

3D FULL SENSOR WOODCORE – Drewniany rdzeń stworzony z trzywarstwowego drewna dla lepszej transmisji mocy.

120215-167
0 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło