NARTY VOLKL RACETIGER GS MASTER WC | Kraft Sport Narty Wrocław

NARTY VOLKL RACETIGER GS MASTER WC, XCOMP 16, 2024

5 699,00 zł
Brutto

Racetiger GS wersja Master ! Narta do bezkompromisowych skrętów przy dużych prędkościach. Sprzęt dla ambitnego zawodnika lub silnego fana mocnych wrażeń!

Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty VÖLKL DEACON WORLD CUP GS Master

Racetiger GS Master oferuje bezkompromisowe osiągi i jest idealnym wyborem dla narciarzy poszukujących maksymalnej sportowości i optymalnej dynamiki. Wyposażony w najnowsze technologie Völkl on-piste, model ten spełnia wszystkie oczekiwania i oferuje sportowym narciarzom niezwykły potencjał. Do takiego wyniku przyczyniają się dwa główne czynniki: karbonowy Tailored Carbon Tip i lity jesionowy rdzeń. Ten ostatni był do tej pory stosowany wyłącznie w naszej serii WC. Tailored Carbon Tips są produkowane przy użyciu skomplikowanego procesu szycia, w którym włókna węglowe są osadzone we włóknie, aby dostosować skręt w obszarze łopatki. Rezultatem jest bardziej bezpośrednia i precyzyjna reakcja końcówki niż kiedykolwiek wcześniej, zapewniając narciarzowi bezprecedensowe doświadczenie akumulacji energii od pierwszych chwil wejścia w zakręt. Wygenerowana energia jest rozprowadzana na całej długości narty poprzez solidny jesionowy rdzeń i uwalniana na końcu skrętu. Tę konstrukcję o ultra sportowym charakterze uzupełnia rocker w dziobie, konstrukcja Titanal na całej powierzchni, krawędź na całej długości, technologia 3D.Glass oraz powłoka Race P-Tex 4505. Dzięki szerokości łyżwy 67 mm, promieniowi krzywizny 17,5 m i długości 178 cm, a także zawodniczej płycie WC, model ten łączy cechy prawdziwej narty zawodniczej z konwencjonalnym taliowaniem.

Na tych nartach poczujesz się jak PROs!

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 2310001

Dostępne długości/promień skrętu: 18,6m

Taliowanie: 115/67/98

Rdzeń narty: World Cup Ash Woodcore

Poziom: zaawansowany, ekspert

Typ: Race

Wiązanie: Marker XComp 16 GripWalk

 

Technologie:

TAILORED CARBON Innowacyjne haftowanie włókien nośnych. Pozwala to na ich ustawienie dokładnie wzdłuż linii naprężeń, otwierając zupełnie nowe możliwości w zakresie wydajności z przodu nart, co ma decydujący wpływ na prowadzenie nart. Sztywność, skręcanie, a tym samym właściwości jezdne można specjalnie regulować poprzez grubość włókien i ułożenie z dokładnością do milimetra. W ten sposób Tailored Carbon Tips osiągają nowy poziom precyzji, bezpośredniej reakcji końcówek i aktywnej przyjemności z jazdy na nartach.

WORLD CUP PLATE Karbonowa Płyta Marker World Cup Plate to podłoga dla wiązań XCOMP Master i mocniejszych! Wyposażona w stalowe gniazda, pływające mocowanie nie przesztywni nart w kluczowym miejscu. System Piston od lat pozwala na lepsze tłumienie powrotu. Jest to jedyna tak zaawansowana płyta dostępna komercyjnie.

3D GLASS – W porównaniu z klasycznymi konstrukcjami z włókna szklanego, trójwymiarowe i wielokrotnie składane warstwy włókna na początku i końcu narty zapewniają większą przyczepność krawędzi i lepsze prowadzenie w zakrętach.

SPEED MULTI LAYER WOODCORE – W SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE boczne warstwy narty są z twardszego drewna, co w połączeniu z bardziej elastycznym, lżejszym drewnem zastosowanym wewnątrz rdzenia, zapewnia wiele zalet:

Część liściastego drewna przylegająca bezpośrednio do ścianki bocznej wpływa na większą transmisję mocy, poprawia przyczepność krawędzi i podtrzymuje krawędź zewnętrzną.

Jest to pierwsza i jedyna technologia ścian bocznych i rdzenia, przeznaczona do agresywnej jazdy na nartach, kiedy to o zwycięstwie mogą zadecydować setne sekundy.

POWERED BY TITANIUM - TYTANAL sprawia, że jazda jest zwinna i dynamiczna. Szczególnie fani twardego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy skorzystają z zalet tej konstrukcji.

FULL SIDEWALL - Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

BASE P-TEX 4504 - To spiekana baza wysokiej jakości o wysokiej masie cząsteczkowej. Charakteryzuje się imponującą trwałością i właściwościami ślizgowymi. W VÖLKL używamy go we wszystkich naszych premium modelach all-mountain i wyścigowych.

RACE FINISH - Dla lepszej przyczepności w szybkich i ciasnych zakrętach, nasze narty do Pucharu Świata są wyposażone w specjalne wykończenie. Podczas gdy modele SL mają 0,7 ° na podstawie i 87,6 ° z boku, modele GLS są wyposażone w podstawę 0,8 ° i 87,6 ° z boku.

2310001-183
1 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
821264762400
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło