NARTY VOLKL RACETIGER GS MASTER WC | Kraft Sport Narty Wrocław
  • -20%

NARTY VOLKL RACETIGER GS MASTER WC, XCOMP 16, 2024


5 699,91 zł
4 559,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Racetiger GS wersja Master ! Narta do bezkompromisowych skrętów przy dużych prędkościach. Sprzęt dla ambitnego zawodnika lub silnego fana mocnych wrażeń!

Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty VÖLKL DEACON WORLD CUP GS Master

Racetiger GS Master oferuje bezkompromisowe osiągi i jest idealnym wyborem dla narciarzy poszukujących maksymalnej sportowości i optymalnej dynamiki. Wyposażony w najnowsze technologie Völkl on-piste, model ten spełnia wszystkie oczekiwania i oferuje sportowym narciarzom niezwykły potencjał. Do takiego wyniku przyczyniają się dwa główne czynniki: karbonowy Tailored Carbon Tip i lity jesionowy rdzeń. Ten ostatni był do tej pory stosowany wyłącznie w naszej serii WC. Tailored Carbon Tips są produkowane przy użyciu skomplikowanego procesu szycia, w którym włókna węglowe są osadzone we włóknie, aby dostosować skręt w obszarze łopatki. Rezultatem jest bardziej bezpośrednia i precyzyjna reakcja końcówki niż kiedykolwiek wcześniej, zapewniając narciarzowi bezprecedensowe doświadczenie akumulacji energii od pierwszych chwil wejścia w zakręt. Wygenerowana energia jest rozprowadzana na całej długości narty poprzez solidny jesionowy rdzeń i uwalniana na końcu skrętu. Tę konstrukcję o ultra sportowym charakterze uzupełnia rocker w dziobie, konstrukcja Titanal na całej powierzchni, krawędź na całej długości, technologia 3D.Glass oraz powłoka Race P-Tex 4505. Dzięki szerokości łyżwy 67 mm, promieniowi krzywizny 17,5 m i długości 178 cm, a także zawodniczej płycie WC, model ten łączy cechy prawdziwej narty zawodniczej z konwencjonalnym taliowaniem.

Na tych nartach poczujesz się jak PROs!

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 2310001

Dostępne długości/promień skrętu: 18,6m

Taliowanie: 115/67/98

Rdzeń narty: World Cup Ash Woodcore

Poziom: zaawansowany, ekspert

Typ: Race

Wiązanie: Marker XComp 16 GripWalk

 

Technologie:

TAILORED CARBON Innowacyjne haftowanie włókien nośnych. Pozwala to na ich ustawienie dokładnie wzdłuż linii naprężeń, otwierając zupełnie nowe możliwości w zakresie wydajności z przodu nart, co ma decydujący wpływ na prowadzenie nart. Sztywność, skręcanie, a tym samym właściwości jezdne można specjalnie regulować poprzez grubość włókien i ułożenie z dokładnością do milimetra. W ten sposób Tailored Carbon Tips osiągają nowy poziom precyzji, bezpośredniej reakcji końcówek i aktywnej przyjemności z jazdy na nartach.

WORLD CUP PLATE Karbonowa Płyta Marker World Cup Plate to podłoga dla wiązań XCOMP Master i mocniejszych! Wyposażona w stalowe gniazda, pływające mocowanie nie przesztywni nart w kluczowym miejscu. System Piston od lat pozwala na lepsze tłumienie powrotu. Jest to jedyna tak zaawansowana płyta dostępna komercyjnie.

3D GLASS – W porównaniu z klasycznymi konstrukcjami z włókna szklanego, trójwymiarowe i wielokrotnie składane warstwy włókna na początku i końcu narty zapewniają większą przyczepność krawędzi i lepsze prowadzenie w zakrętach.

SPEED MULTI LAYER WOODCORE – W SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE boczne warstwy narty są z twardszego drewna, co w połączeniu z bardziej elastycznym, lżejszym drewnem zastosowanym wewnątrz rdzenia, zapewnia wiele zalet:

Część liściastego drewna przylegająca bezpośrednio do ścianki bocznej wpływa na większą transmisję mocy, poprawia przyczepność krawędzi i podtrzymuje krawędź zewnętrzną.

Jest to pierwsza i jedyna technologia ścian bocznych i rdzenia, przeznaczona do agresywnej jazdy na nartach, kiedy to o zwycięstwie mogą zadecydować setne sekundy.

POWERED BY TITANIUM - TYTANAL sprawia, że jazda jest zwinna i dynamiczna. Szczególnie fani twardego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy skorzystają z zalet tej konstrukcji.

FULL SIDEWALL - Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

BASE P-TEX 4504 - To spiekana baza wysokiej jakości o wysokiej masie cząsteczkowej. Charakteryzuje się imponującą trwałością i właściwościami ślizgowymi. W VÖLKL używamy go we wszystkich naszych premium modelach all-mountain i wyścigowych.

RACE FINISH - Dla lepszej przyczepności w szybkich i ciasnych zakrętach, nasze narty do Pucharu Świata są wyposażone w specjalne wykończenie. Podczas gdy modele SL mają 0,7 ° na podstawie i 87,6 ° z boku, modele GLS są wyposażone w podstawę 0,8 ° i 87,6 ° z boku.

2310001-183

Specyficzne kody

ean13
821264762400
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło