NARTY VOLKL RACETIGER SL MASTER WC | Kraft Sport Narty Wrocław
  • -20%

NARTY VOLKL RACETIGER SL MASTER WC, XCOMP 16, 2024


5 699,91 zł
4 559,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Racetiger SL wersja Master ! Im szybszy skręt, tym wyższy poziom adrenaliny. Fisowska SL'ka z numer Jeden! Lepszej nie kupisz!

Płeć
Rocznik
Długość narty
Typ narty
Ilość
Sprawdź dostępność

Narty VÖLKL DEACON 72 MASTER

Racetiger SL Master nie znają kompromisów i są najbardziej charakterystycznymi nartami w naszej kolekcji (poza nartami zawodniczymi). Narty wyposażone w najnowocześniejsze technologie, które Völkl aktualnie oferuje na stokach, nie pozostawiają niedomówień i dają dostęp do ogromnych możliwości w sportowej jeździe. Dwoma głównymi czynnikami decydującymi o sukcesie są Tailored Carbon Tips i drewniany rdzeń z jesionu – to ostatnie rozwiązanie było stosowane dotychczas wyłącznie w naszej serii WC. Tailored Carbon Tips powstają w wymagającym procesie polegającym na nawlekaniu włókien karbonu na płótno w celu dokładnego zaprojektowania skrętności w strefie dziobowej. Wynikiem tego są dotychczas nieznana bezpośredniość i precyzja aktywacji dziobów oraz nowe przeżycia w obszarze gromadzenia energii już przy inicjacji skrętu. Nagromadzona energia rozprowadzana jest po rdzeniu z pełnego jesionu na całej długości narty i aktywowana na końcu skrętu. Krótki profil Tip Rocker oraz pełnopowierzchniowy titanal, ścianki boczne na całej długości, 3D.Glass oraz sportowa powłoka P-Tex 4505 uzupełniają tę wysoce sportową konstrukcję. Dzięki szerokości środkowej zaledwie 67 mm i promieniowi 12,6 m oraz wstępnie zamontowanej płycie WC (10 mm) imponująco stabilny Racetiger SL Master jest predystynowany do ekstremalnie wąskich, krótkich, wykonanych co do joty skrętów przy najbardziej ambitnych prędkościach.

Na tych nartach poczujesz się jak PROs!

 

Parametry produktu:

Numer katalogowy: 2310003

Dostępne długości/promień skrętu: 12,6m

Taliowanie: 126/67/102

Rdzeń narty: World Cup Ash Woodcore

Poziom: zaawansowany, ekspert

Typ: Race

Wiązanie: Marker XComp 16 GripWalk

 

Technologie:

TAILORED CARBON Innowacyjne haftowanie włókien nośnych. Pozwala to na ich ustawienie dokładnie wzdłuż linii naprężeń, otwierając zupełnie nowe możliwości w zakresie wydajności z przodu nart, co ma decydujący wpływ na prowadzenie nart. Sztywność, skręcanie, a tym samym właściwości jezdne można specjalnie regulować poprzez grubość włókien i ułożenie z dokładnością do milimetra. W ten sposób Tailored Carbon Tips osiągają nowy poziom precyzji, bezpośredniej reakcji końcówek i aktywnej przyjemności z jazdy na nartach.

WORLD CUP PLATE Karbonowa Płyta Marker World Cup Plate to podłoga dla wiązań XCOMP Master i mocniejszych! Wyposażona w stalowe gniazda, pływające mocowanie nie przesztywni nart w kluczowym miejscu. System Piston od lat pozwala na lepsze tłumienie powrotu. Jest to jedyna tak zaawansowana płyta dostępna komercyjnie.

3D GLASS – W porównaniu z klasycznymi konstrukcjami z włókna szklanego, trójwymiarowe i wielokrotnie składane warstwy włókna na początku i końcu narty zapewniają większą przyczepność krawędzi i lepsze prowadzenie w zakrętach.

SPEED MULTI LAYER WOODCORE – W SPEEDWALL MULTILAYER WOODCORE boczne warstwy narty są z twardszego drewna, co w połączeniu z bardziej elastycznym, lżejszym drewnem zastosowanym wewnątrz rdzenia, zapewnia wiele zalet:

Część liściastego drewna przylegająca bezpośrednio do ścianki bocznej wpływa na większą transmisję mocy, poprawia przyczepność krawędzi i podtrzymuje krawędź zewnętrzną.

Jest to pierwsza i jedyna technologia ścian bocznych i rdzenia, przeznaczona do agresywnej jazdy na nartach, kiedy to o zwycięstwie mogą zadecydować setne sekundy.

POWERED BY TITANIUM - TYTANAL sprawia, że jazda jest zwinna i dynamiczna. Szczególnie fani twardego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy skorzystają z zalet tej konstrukcji.

FULL SIDEWALL - Bezpośredni i silny przekaz mocy z pełnej długości sidewalla.

BASE P-TEX 4504 - To spiekana baza wysokiej jakości o wysokiej masie cząsteczkowej. Charakteryzuje się imponującą trwałością i właściwościami ślizgowymi. W VÖLKL używamy go we wszystkich naszych premium modelach all-mountain i wyścigowych.

RACE FINISH - Dla lepszej przyczepności w szybkich i ciasnych zakrętach, nasze narty do Pucharu Świata są wyposażone w specjalne wykończenie. Podczas gdy modele SL mają 0,7 ° na podstawie i 87,6 ° z boku, modele GLS są wyposażone w podstawę 0,8 ° i 87,6 ° z boku.

2310003-165

Specyficzne kody

ean13
821264762448
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło