NIKWAX ŚRODEK PIORĄCY WOOL WASH 300ML

29,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

PŁYN DO CZYSZCZENIA I IMPREGNACJI WYROBÓW WEŁNIANYCH NIKWAX WOOL WASH

NIKWAX Merino Wool Wash to środek dedykowany wszystkim wyrobom wełnianym, szczególnie odzieży technicznej z wełny merynosa. Wykonany na bazie wody, jest bezpieczny dla tkaniny i nie szkodzi środowisku. Ulega biodegradacji, możesz więc z czystym sumieniem używać go do prania. Delikatnie czyści i pozwala zachować jeszcze większą świeżość ubrań z merino. Wydłuża żywotność włókien i poprawia ich naturalne właściwości. Jest niepalny i bezpieczny w użyciu. Może być stosowany w pralkach automatycznych.


Sposób użycia:


Pralka automatyczna: Umieść odzież przeznaczoną do czyszczenia w bębnie pralki, po czym odmierz jedną nakrętkę (50 ml) płynu i wlej do środka. Ustaw program według zaleceń umieszczonych na etykiecie produktu. 
Pranie ręczne: Umieść odzież przeznaczoną do czyszczenia w misce z letnią wodą, po czym wlej do niej pół nakrętki środka (25 ml). Dokładnie wymieszaj i przepłukaj 3-krotnie w czystej wodzie. Do prania ręcznego zaleca się użycie rękawic.
Suszenie: Zaleca się suszyć na powietrzu lub w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze, jeśli zezwala na to etykieta produktu. Należy mieć na uwadze, że podczas suszenia w suszarce bębnowej może nastąpić skurczenie się lub sfilcowanie wełny.


Uwaga! Nie stosować Nikwax Wool Wash do odzieży wodoodpornej. Po odmierzeniu potrzebnej ilości środka należy dokładnie wypłukać nakrętkę. Nie stosować do płukania.

131P01
6 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło