Najwyższej jakości materiały tworzą najnowocześniejsze rozwiązania

list Kategoria: Blog Dodano:

Narciarstwo jest królewską dyscypliną sportów zimowych. Jest to idealny sposób na aktywność fizyczną i rekreację , a także na wyjazd i oderwanie się od codziennych spraw. Bez względu na to, gdzie się wybieramy na narty, odpowiedni ubiór to podstawa.

Chcąc uprawiać narciarstwo regularnie, koniecznie musimy zadbać o wyposażenie się w profesjonalną odzież, która zapewni nam nie tylko komfort jazdy, ale także odpowiednią ochronę przed zimnem, śniegiem, czy wiatrem. Szykując się na zimowy wyjazd musimy przede wszystkim pamiętać o:

Miłośniczki nart maja ogromny wybór w zakupie termiki, zaczynając od koloru, kończąc na właściwościach. Przy zakupie odzieży warto kierować się parametrami oraz specyfikacją. Najnowsze technologie zapewniają odpowiednią stymulację układu krwionośnego, zachowując większy stopień efektywności. Zapewniają idealną izolację przed wychłodzeniem np. łokci i kolan, które są najbardziej narażone na zimno, podczas białego szaleństwa. Dzięki takim rozwiązaniom, oszczędzamy mnóstwo energii. Konstrukcja bielizny termoaktywnej jest bezszwowa i idealnie dopasowana do ciała. Dzięki czemu zapewniona jest maksymalna swoboda ruchu i duża elastyczność. Warto dodać, że panie uprawiające aktywnie sport cenią sobie komfort poprzez zmniejszenie do minimum ryzyka otarć i podrażnień poprzez wykorzystanie technologii bezszwowej. Najwyższa jakość materiałów chroni przed reakcjami alergicznymi oraz przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów.

Jak dbać o bieliznę termoaktywną.

Bieliznę termoaktywną należy prać w temp 30 o C . Ta temperatura jest optymalna dla tego rodzaju tkanin i wbrew powszechnej opinii dotyczącej prania mechanicznego, pralka nie jest zabójstwem dla odzieży sportowej. Jednakże zaleca się używanie wyłącznie specjalnych płynów do prania specjalistycznych tkanin lub mydła technicznego z przeznaczeniem do tego typu tkanin. W żadnym wypadku nie należy do jej prania używać zwykłego proszku, ponieważ niszczy on materiał, zapycha pory techniczne bielizny, przez co traci ona na swojej funkcjonalności. Aby nasza bielizna termoaktywna towarzyszyła nam przez długi czas, wybierajmy odzież , która wykonana jest z najlepszych tkanin oraz odpowiednio dbajmy o nią podczas prania i suszenia.niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło